Pierwsza agencja video marketingu 2.0

O nas

Wierzymy, że format treści video dla firm B2B jest jednym z najważniejszych elementów budowania sprzedaży i wizerunku firm. Realizując już +100 komercyjnych produkcji filmowych, zbudowaliśmy odpowiednią wiedzę i praktyczne doświadczenie w produkcji video reklamowych.

Czym się zajmujemy?

Kompleksowo wdrażamy video marketing B2B. Zbudowaliśmy nasze portfolio usług w taki sposób, aby rozwiązać większość problemów związanych z tworzeniem treści video w firmach – od budowania strategii filmowej, produkcji filmowej, scenariuszy, czy późniejszej dystrybucji w mediach społecznościowych. Łącząc wiedzę video i marketingową, potrafimy doprowadzić do lepszych rezultatów.

Czemu ViralMood powstało?

ViralMood jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów z BRANDLIVE i Agencji Wrocławskiej. Podczas zakończonego rebrandingu marki, czy realizacji kampanii marketingowych, nie wykorzystywaliśmy pełnego potencjału reklamowego, który mieliśmy na wyciągniecie ręki. Poprzez co video marketing przechodził do innej firmy, a klient mógł oceniać naszą pracę z perspektywy skuteczności filmów reklamowych. Chcemy być pierwszą dużą agencją, która realizuje video budując komplementarnie proces marketingu i sprzedaży B2B.

Jak działamy?

Rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji, w ramach której staramy się poznać specyfikę Twojej firmy. Na tym etapie zadajemy pytania dotyczące dotychczasowych działań w zakresie video, realizowanej strategii marketingowej czy zasobów i potrzeb, z jakimi się zmagasz. Następnie wraz z klientem ustalamy plan realizacji video, bądź zaczynamy jeszcze wcześniej – tworzenia strategii marketingowej na nadchodzące treści video.

Nasz zespół

Bartłomiej<br>Ćwiąkała - Koordynator projektu
Bartłomiej
Ćwiąkała
Koordynator projektu
Wojciech<br>Łutczyk - Operator kamery
Wojciech
Łutczyk
Operator kamery
Krystian<br>Adamowicz - Konsultant strategiczny
Krystian
Adamowicz
Konsultant strategiczny
Szymon<br>Korzeniowski - Montaż i Postprodukcja
Szymon
Korzeniowski
Montaż i Postprodukcja
Jak rozpocząć współpracę?
Wstępna konsultacja

Zapytamy Cię o cele i ustalimy potrzebne zasoby do realizacji.

Koncepcja działania

Na podstawie zebranych informacji nasz zespół przygotuje strategię i prześlę do Ciebie wraz z wyceną.

Twoja decyzja

Masz komplet materiałów, możesz podjąć decyzję i dać nam znać.

Wypełnij formularz i odbierz darmową wycenę
Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix video. Zupełnie za darmo.

    Jakie usługi Cię interesują?